Aktuálne pôsobenie: FK Polom Raková

Najbližší zápas: FK Polom Raková - TJ Tatran Krásno nad Kysucou, 08. 04. 2023

Profil

Daniel Králik

Narodený: 03.02.1973

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Trénerská licencia: UEFA B

Trénerské skúsenosti:
Starší žiaci FK Slávia Staškov – 3.liga sever – U15 - 9 rokov
Mladší a starší žiaci FK Polom raková – 2.liga skupina A U13 a U15 – 3 rok

Hráčske skúsenosti:
Mládežnícke kategórie : Slávia Staškov, Polom Raková
Kategória dospelých : Slávia Staškov, Tatran Turzovka

Môj futbalový život sa začal v mojich desiatich rokoch na ihrisku v rodnej dedine Staškov. Hrával som postupne v kategórii žiakov a dorast, okrem poslednej jeden a pol sezóny, ktorú som odohral v susednej dedine Raková v 4. dorasteneckej lige. Po tomto období som sa vrátil späť na Staškov, kde som hrával za mužov do svojich 36 rokov s polročnou prestávkou, počas ktorej som hrával v Tatrane Turzovka 4. ligu.

Po ukončení aktívnej futbalovej činnosti som aj naďalej ostal pri futbale a začal som trénovať v FK Slávia Staškov družstvo starších žiakov v 3. lige sever. Tu som žiakov trénoval 9 rokov. Po ukončení pôsobenia v Staškove ma oslovilo vedenie FK Polom Raková, kde trénujem od mája 2019 mladších aj starších žiakov v 2. žiackej lige. Celý môj život je spojený s futbalovým ihriskom, kde som zažil mnoho krásnych a pre mňa vzácnych chvíľ, či už ako hráč alebo ako tréner. Futbal je fenomén, ktorý ma chytil a už nepustí. Nutne však vyžaduje aj jednu dôležitú vec, a to podporujúcu rodinu. A to ja chvála Bohu mám.